Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Auto Volkan Automotive

Hakkımızda

Oto Volkan Otomotiv İnş. Tic. Ltd. Şti, 1983 yılında Ford-Otosan Yetkili Yedek Parça Bayisi olarak Ankara’da hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle en iyi yedek parça tedarik çözümlerini sunmaktadır.

Yıllar içerisinde Otomotiv Yedek Parça tedarik çözümleri konusunda uzmanlaşan firmamız bu tecrübesini yurtdışına taşıyarak ve 1993 yılında ilk ihracatını gerçekleştirdi. Birleşik Krallık başta olmak üzere, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Kıbrıs, Tayland gibi ülkelerden gelen yedek parça ve motor taleplerini her zaman rekabetçi fiyatlarla birlikte, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde çözüme ulaştırma konusunda günümüze kadar iş ortaklarına yardımcı olmayı başarmıştır.

Yedek parça tedarik çözümlerinin yanında veya dışında gelen üretim talepleri doğrultusunda iş ortaklarımıza her konuda olduğu gibi bu alanda da çözüm sunmayı kendimize amaç edindik.
Şu anda bünyemizde yer alan dünya markalarıyla birlikte gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarda faaliyet göstermekteyiz.

Hakkımızda